Ласкаво просимо!

Невелика історія про нас

Ми молоде господарство, що спеціалізується на вирощуванні високопродуктивних сортів ягід, фруктів, а також посадкового матеріалу ягідних культур та плодових дерев. Наше господарство реалізує свою діяльність на родючих екологічно чистих землях Волинської області на Західній Україні, у безпосередній близькості до кордонів Європейського Союзу. Вигідне розташування дозволяє нам імпортувати здоровий посадковий матеріал найперспективніших сортів ягідних та плодових культур з найкращих розсадників Європи.

Ми застосовуємо найсучасніші системи захисту та живлення рослин, приділяємо багато уваги органічному живленню та обробітку грунтів, аби донести нашому споживачу найширшу палітру якісної, здорової, органічно чистої продукції з відмінними смаковими властивостями.

У нашої команди є амбітні плани з динамічного розвитку, і саме тому ми готові рости та брати найвищі планки!

Наші цінності

чесність
пристрасть
повага
відповідальність
якість
експертиза

Наша місія

Ми використовуємо унікальні знання та досвід для вирощування наших продуктів, прагнучи отримати найкращі врожаї на родючих Волинських землях.

Ми прагнемо постійно перевершувати себе у якості вирощених ягід, фруктів та посадкового матеріалу на основі внутрішнього професійного розуміння потреб та вподобань споживачів.

Ми віддані ідеї постійного розвитку наших співробітників; ми сприяємо їх вдосконаленню та визнаємо їх досягнення.

Ми впроваджуємо найпередовіші інноваційні методи та агротехнології, щоб забезпечити повний спектр високоякісних ягід, фруктів та саджанців.

Ми завжди прагнемо встановлювати відмінні довгострокові відносини з нашими споживачами. Ваше задоволення від продуктів "Добра ягода"; це наша гордість та винагорода!

Ми будуємо та розвиваємо стабільні відносини з нашими партнерами по бізнесу. Ми поважаємо одне одного та прагнемо вчитися на наших спільних досягненнях, зберігаючи постійно високу конкурентну спроможність.

Галерея